Değerli Katılımcı ve Ziyaretçilerimiz,

Tureks Uluslararsı Fuarcılık olarak, düzenlediğimiz uluslararası organizasyonların vermiş olduğu tecrübe ve bilgiyle yeni projemiz EVENT PRO ile sizlerle birlikte olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.

Bu yıl ilk kez organize ettiğimiz Eğlence – Etkinlik Hizmet ve Teknolojileri; EVENT PRO ilk yılından itibaren gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında ses getirecek bir organizasyon konumuna getirmek en büyük hedefimiz.

Düzenlediğimiz tüm organizasyonların sektörü bir araya getiren platformlara dönüşmesine alışık olarak EVENT PRO‘nun da kısa sürede sektörün tek bir çatı altında toplandığı bir platform olacağından eminiz. Bu hedefle ilerlerken fikir ve önerilerinizi almaya her zaman açık olduğumuzu paylaşmak isteriz.

Türkiye’nin coğrafi konum üstünlüğünü de kullanarak Avrupa, Balkan Ülkeleri, Afrika, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerin merkezinde buunmamızın avantajıyla ilk yılından itibaren EVENT PRO’nun sektöründe bölgenin önemli bir fuarı olduğunu ispatlayacağından da hiç şüphemiz yok.

Büyük bir heyecanla başladığımız bu hazırlık sürecinde profesyonel ve dinamik ekibimizle çalışmalarımızı kapsamlı olarak yürütmeye devam ediyoruz.

31 Ocak – 2  Şubat 2019’de buluşmak üzere!
Tureks Ekibi