EVENT PRO ve ATRAX’ın eşzamanlı olarak organize edilmesiyle ortak ziyaretçi potansiyelinden faydalanmak, karşılıklı işbirliğini arttırmak ve bir sinerji oluşturmak hedeflenmektedir.

ATRAX Hakkında

Türkiye’de her geçen gün eğlence ve rekreasyon sektörüne dair artan farkındalıkla birlikte şehir ve çevresinde yaşayan her yaştaki insanın yaşam kalitesini arttıracak eğlence, oyun, spor, park ve rekreasyon ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ve işlevsel çözümlere ilgi günden güne artıyor ve bu alanda büyük bir endüstri doğmasına neden oluyor.

Bu endüstri ulusal ve uluslararası eğlence, oyun, spor, park ve rekreasyon hizmetleri sunan tesisleri, malzeme üreten ve pazarlayan işletmeleri, çok amaçlı organizasyonları ve hizmet alan tüm, kurum-kuruluş, yerel yönetim, turizm tesisi,  AVM vb. yaşam alanlarını kapsıyor.

ATRAX, Türkiye ve yakın coğrafyanın eğlence, etkinlik, park ve rekreasyon sektöründeki tek ihtisas fuarı olarak uluslararası iş bağlantıları kurabilme, mevcut bağlantıları güçlendirebilme, yeni pazarlara ulaşabilme imkânlarını bulabilecekleri önemli bir ticaret platformu sunuyor.

www.atraxexpo.com